Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz 1hijjanhusz #25 üzenetére

    Aham, értem, akkor megnyugodtam. :) ["És 1280-ra elég lenne a 3,2 procira?"- Ezt is jól megfogalmaztam... Tehát a proci a felbontáshoz elég-e. :) ]
    Tudom hogy 1680tól érdemes 1 gb-osat venni, alatta nemigen használnám ki azt az 1 gigát, de! mivel említettem, hogy szeretnék majd valamikor 1680ban játszani [majd ha lesz 22" moncsim], nem szeretnék amiatt új kártyát venni, csak mert az 512 mb nem elég az 1680as felbontáshoz. Így célszerűbbnek találom 1 gigás kártya vásárlását, bár igaz, jóval drágább [~35k], és ez a 28k is már bőven túllépte a 24-25k-s határt.

    izomhod: Valamit az 5xxx szériából, 5670-nél semmiképp sem alább. :DDD De 1280hoz egy 4670 is elég lenne a játékhoz szerintem, sőt! Még sok is talán, tekintve, hogy az ajánlott az HD3850 [vagy 70?] Egyedül arra kell vigyázni, hogy a 4xxx-ek szeretnek megsülni StarCraft II-től, bár ez nem 100%. Ha jó a hűtés, nincs semmi gond, meg ott a vertical sync nem véletlenül, +van mód fps szabályozásra is. :)
    Mod: Persze mindezt, csak ha ultrán akarod tolni. 8k-ból meg az előttem író kolléga egész jó példányokat javasolt, medium beállítások mellett szépen el lehet játszogatni vele. :)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Aktív témák