Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz lsc #15265 üzenetére

    I3 2100, X4 955, valóban nem kell átesni a ló túloldalára. Szinte egy árban vannak, mindenki döntse el, melyik a szimpatikusabb neki.

    Ha win7777 ugyan ennyiért jutott egy 6 magos AMD-hez, akkor sincs miről beszélni a továbbiakban. A jövőre nézve én is a 6 magost venném, szerintem ezen vitázni is kár.

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

  • KAMELOT

    titán

    válasz lsc #15265 üzenetére

    Érdekes ez a teszt! Tudod sok tesztet olvastam már.
    pl. egyik helyen az volt irva hogy IDLE 108W a másik fórumon meg IDLE 200W ugyan az a konfig. Szerintem kicsit összekeverték a számokat!
    83W picit sok.
    Ha megnézed az én konfigomat ahol 3 HDD van! IDLE 80W, LOAD 173W
    Akkor nemtudom hogyan lehet egy 32nm-es proci VGA nélkül 83W :F :F :F
    Csak mellesleg elmondom havernak van i3-2100 és H67-es alaplap graf kari nincs. IDLE 30W láttam a fogyi mérőt is.
    Legjobb tesztek azok amiket a PH-n mutatnak be a videókban ahol megmutatják a fogyasztásmérőt. Én csak annak hiszek meg a két szép szememnek! Ilyen gagyii teszteket nem szeretek. Egy 32nm-es proci alapból kevesebbet fogyazt mint egy 45nm-es.
    Kérdezz utána ezeknek vagy keress videókat ahol megmutatják a fogyasztásmérőt is IDLE ill. LOAD üzemben és hogy milyen progi közben mennyit mutat. Azt veheted alapul!!!

    win7777: igazad van ,nem vitatkozni akartunk itt veled. Egy fizikai 4 mag tényleg erősebb mint a fizikai 2mag. De akkor i5-2400 az 4/4-es IDLE fogyasztása ugyan annyi mint a i3-2100. Load üzemben fogyaszt többet!
    Itt egy teszt i7-2600K + XFX6950 IDLE 58W.... 1. oldal, 2.oldal
    ha kiszámolod
    i7-2600K+ alaplap IDLE 35W
    XFX6950 IDLE 20W
    Intel X-25E SSD IDLE 1-3W
    Akkor meg is van a 58W alapon! Ugye ez már egy Hardcore gép kategória!

    diegho: Jó választás volt! olcsó , erős, keveset fogyaszt!

    [ Szerkesztve ]

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Aktív témák