Hirdetés

Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz New_Hero #14697 üzenetére

    Filmek alatt inkább codekproblémád lesz..játékokban lehet gyenge a G92 GT, oda azért jóval combosabb kell, ha maxon akarsz nyomulni.

    Az E8400 se mai csirke, és bár igaz, hogy tuningra termett, semmit nem ér, ha több magra van igény..a helyedben megpróbálnám becserélni valami Q8400ra pl..azt 3.2GHzre rakva egész más lenne..
    Emellett persze FHD+hoz azért a minimum egy 5850/460-1G kaliber kártya manapság..mondjuk nem tudom, a WoW mennyire zabálja a vidkarit, nem játszok vele..RAMod elég kell legyen. tényleg proci és VGA szinten kell fejlődni ha érdemi előrelépést akarsz.

    Ja, P35DS3ban fentebb említett kis Yorkfieldek mindegyike kivágja lazán a 450es FSBt..szorzók alapján számolgass órajeleket. Viszont az E8400addal is mennie kéne legalább 3.6GHznek..igaz, általában a 4GHz ujjgyakorlat. Nem tudom mit nem állítottál jót, de ha utánajársz a tuningnak, kihozhatsz 25-30% +kakaót belőle, tuti.

    Persze ha a csak a filmezéses gond a megoldandó, codec szinten újíts.
    Az E8400 izomból megoldja az FHDt, még a kis 440es Celeron is bírta..

    MZsoltee
    Említett HD5750/GTS450 szerintem arányaiban nem gyorsabbak annyival, hogy egyáltalán elgondolkodjon a váltáson..5770 drágán van általában a teljesítményéhez képest..1920x1200ra meg karcsú is..oda elkél a komolyabb vas, ha játékról van szó. Részemről 5850/6850/460/1Gt ajánlok.

    Nem bíztatok én senkit, mindenki döntsön maga..de az E8400at elég értelmes áron el lehet adni, max 5k ráfordítással lehet egy Quadja..akkor meg miért ne? Egy 3GHz körül-felett járatott Q8x00 is megállja a helyét kitűnően az X4ekkel szemben pl..tudom, mert Q8300ról váltottam B55re..clock2clock gyengébb is. Ha nem akar platformcserét, ez a lépés még mindig értelmesebb, mint huzogatni a Wolfot semmi haszonnal...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák