Hirdetés

Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    Sziasztok.

    Hat hosszú hét után visszakaptam a 7900GTmet. Elkezdett pöttyözni 2Dben, ezért egy kedves barátomat megkértem, nézzen rá. Az első pillanatban tökéletesnek tűnt, de néhány óra múlva megállt a kép, aztán elaludt a monitor. Jelenleg szét van esve a kép bootolás alatt, windows pedig csak csökkentett módban indul el, de ott hibátlan.

    Ezt muszáj volt kiírnom magamból, az azonnali topikba is betehetném, de ilyesmire a multkor sem válaszoltak nekem.

    A lényeg, ami már azt hiszem tényleg ebbe a témába illik, hogy ha éri valamilyen pozitív energia a kártyát, és nem javul meg, akkor szükségem lesz valamire, ami helyettesíti. Teljesítményben szeretném, ha legalább annyi lenne, mint most, csak korszerűbb, és persze kifejezetten olcsó, mivel ez egy nem várt kiadás.

    Szemezgettem nVidiáéknál a 8600Gt-vel, a 8800GTS-sel és a 9500GT-vel, Atiéknál pedig a 3850-et, a 4670-et és az 5450.
    Legutóbbiról fentebb olvastam, hogy összeakadna az nVidia chipsetemmel, már ha jól értelmeztem.

    Ezen kívül gondolkodom még 79XX-es kártyákban is.

    Gépet nem tervezek cserélni mostanában, ezért nem hiszem, hogy lenne értelme valami bika kártyát vásárolni.
    Mi a véleményetek?

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Aktív témák