Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanda314

    újonc

    Sziasztok,

    tv-t vennék, 40-42 colra gondoltam, ezt 3-4 méterről nézném, azt olvastam h ekkora távolságról a nagyobb tv rossz élményt nyújt nem hd tv-adásnál. Ez igaz? A tv-t főleg tv-műsor nézésére illetve néha filmnézésre használnám.

    Szeretném, ha a laptop képét ki tudnám nyomni rá illetve laptopról lejátszani filmet- ezt mindegyik led tv tudja alapból?

    3D nem mozgat, illetve a smart sem (ha a laptopot ki lehet rá tolni).

    Visszaolvastam és úgy láttam h ezekről volt itt pozitív vélemény hasonló keresésekre:

    Samsung UE40J5100
    Sony Bravia KDL40R450C
    LG 42LF652V

    Nincs szigorú értékhatár, szívesen maradnék 150 alatt, de nem tragédia, ha efölé kerül. Kérdések: a fenti paraméterekkel lenne más készülék, amit ajánlanátok? Vagy már ezek is túlteljesítik az elvárásokat? Tényleg nem érdemes nagyobbat venni 3-4 méterre?

    Köszi a segítséget!

    "The dark side clouds everything... impossible to see the future is."

  • Vanda314

    újonc

    válasz #94529552 #3242 üzenetére

    Szia, amerikai konyhás nappali, a kanapéról 3 méter, az étkezőasztalnál ülve 4 méter körül, digitális tv-adás van, ezek szerint azzal nem gond a nagy méret. De vettem az üzenetet, akkor 50 colosokat nézek:), nagyobb szerintem nem fér már oda, mert a tetőtér csapott része alá kell, hogy elférjen, meg nem szeretném, h látványosan a tv uralja a nappalit.

    50 colosból esetleg van olyat, amit ajánlanál? (200-250-nél nem hiszem, hogy adnék többet érte).
    50 colnál bőven elég a full HD vagy van értelme az UHD-nek?

    Köszi. :)

    "The dark side clouds everything... impossible to see the future is."

  • Vanda314

    újonc

    válasz hitchins #3259 üzenetére

    Köszi neked és Pummának! :)

    Közben nézegettem a tévéket élőben, és már most kicsinek tűnik a 43 col, valszeg 48..-50 lesz, attól függően, h mi fér be a ferde tetősík alá az állványra.

    megnéztem a sony w755c-t is, gyönyörű képe van, ha a felhasználói kritikáknak lehet hinni, akkor viszont a smart része rosszul használható, nem úgy mint az LG 49lf632-nek. Azon gondolkozom (és bocs ha nagyon láma a kérdés) h van-e értelme megvenni a sonyt a képe miatt és ha nagyon idegesit a smart része, akkor vmi tv-okosítóval elnyomni vhogy.

    Ha nem kell 3D, akkor Panából az 50CS630 és a 50CS520E közül van olyan indok, ami miatt inkább 630?

    Köszi.

    "The dark side clouds everything... impossible to see the future is."

Új hozzászólás Aktív témák