Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #53920 üzenetére

    Sok jelentősége nincs, sőt örülök is, hogy becseréltem az UV500-at Samu 860 EVO-ra, ahogy mondod, még jó sok volt az árkülönbség.Tudom már miért vettem UV500-at, anno beszéltük, hogy pendrive helyett jó ötlet ez.....viszont a vadiúj 860 EVO-t csak nem használom pendrive-ként, azt beraktam a használtan vett 850 EVO helyett a HP8570p-be. Nagy fájlokat azóta sem másolok, de jó tudni, hogy egy megbízható 860 EVO van a gépben. A desktopból meg nem volt szívem még kiszedni az Intel 520-ast, az kb 5 éve húzza benne az igát, ennyi idő alatt spyOS már kinőtte volna a 120GB-ot. ;] Igaz már csak 4-5 disztró van rajta.

    Szóval alapnak oprendszer alá teljesen jó az a sorrend, amit leírtál! Az főleg igaz, hogy az a kevés plusz bőven megéri a Samuért.

    Azt meg tudnia kell mindenkinek, hogy a gyártóknál a marketing irányít mindent.

    A hőgutásoknak meg üzenem, hogy ha hozzáértők azt mondják, semmi gond a 60 fokkal, ha 70 maxot ír a gyártó, akkor no para! Nem melegszik meg egyéb fogalmak vannak itt, hanem optimális és üzemi hőfok! Ha annak az SSD-nek abban a hw-környezetben 60 fok az üzemi hőfok, akkor az úgy jó! HDD-nél is mindenki ész nélkül hűtötte egy időben a meghajtót, ha 30 fok felé ment, nekem a WD Black nyugiban 38 fokos és ezt szereti!


    forrás

    (Sata3-as SSD-ről beszéltem itt)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák