Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz ddoki #87432 üzenetére

    Szia,

    A felvetett problémáddal kapcsolatban úgy lenne "szép", ha az egész képet látnánk. A hozzászólásom amire válaszoltál mire is volt válasz? Erre a kérdésfelvetésre: [link] . Mi is volt a kérdező hozzászólásában a legelső pont? Pontosan ez:

    "- Telekom 1000-es kábeles net, iptv-vel, jelenleg Kaon CG3000 szolgáltatói modem/routert használom"

    Ugye erre született a válaszom amiből az érintett mondatomat ide citáltad. Azaz ennek melyik részébe is szeretnél belekötni? Szerinted IPTV -vel bridge módba fogják rakni azt a HGW -t?

    Amennyiben kicsit megnézed a "hosszú litániákat", akkor láthatod, hogy elsöprő többségben ennek az az oka, hogy amennyiben egy/két/három (vagy akár több embernek) válaszolok egyszerre, akkor az a megfelelő tagoltsággal adott esetben tud hosszú lenni. Ennek két oka van:

    - az egyik: utálok flood -olni. Én meg ezt nem bírom. Ez van.
    - a másik - hogy Te könnyebben tudjad szkippelni a hozzászólásaimat ...

    Amit írtál én személy szerint nem tartom "építő kritikának". Még egy "tisztességes kötözködésnek" is csak akkor tartanám, ha esetleg valami érdemi dologba/dolgokba (is) sikerült volna belekötnöd. Ez most nem sikerült. Sebaj, majd legközelebb ...

  • repvez

    addikt

    válasz ddoki #96616 üzenetére

    [link]
    Ha minden igaz akkor ez a csomag lenne.
    Lehet hogy rosszul fogalmaztam az IPTV-vel, de nekem minden az ami az internet kábelen jön, lehet hogy a digi kábel TV-nek hivja, de azt azért nem irtam, mert a településemen nincs kiépitve kábel rendszer még más szolgáltatónak sem, igy ha TV csatorna szolgáltatást is akarnak akkor azt csak az ujjonan behuzott optikán tudja hozni hozzám.
    Máskülönben feleslegesen kellene fizetnem egy olyan szolgáltatásért a csomagban amit nem tudok használéni.
    DE amugy köszi a linket, mert a kábeles résznél irtak hasznos dolgokat, hogy felhasználják a koaxot a meglévö TV-k hez, ez nagyon jó ha megoldható,mert elég bonyolult lenne uj kábelt elvinni a szobákba miatta.

Új hozzászólás Aktív témák