Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz woodworm #65803 üzenetére

    visszamentem hirtelen ötlettől az utolsó előtti aio jelölésű fw-ig, ami asszem 2014-es. az utolsót ebből nem akartam kipróbálni, mert többen írták, hogy nem minden esetben lehet feltenni, nem elég neki a 16 mega flash.
    most lassan 5 napja panasz és tünetmentes vagyok, úgy, hogy az újraindítást is kikapcsoltam.
    és a victek vonalat ki sem próbáltam. :DDD
    gyárin meg fogalmam sincs, mi lenne a helyzet, kb. addig tartott ki, hogy átállítottam az én hálózatomban passzoló ip-címre a rútert, és többé nem engedett be, resetelnem kellett.
    de ez az eltűnik a 2,4/5 sáv, nem lehet csatlakozni dolog nem egyedi, tendás probléma. egyébként eddig is az volt a véleményem, és most jóval markánsabb lett, hogy shibby legutóbbi 3 évét inkább hanyagolni kell és vagy másik vonalra ráállni tomato-ból, vagy fent hagyni azt a verziót amivel nincs probléma és nem frissítgetni az ő vonalán már.
    ac15 tesztekkel viszont dugig van a net. de szerintem onnan csak egy ugrás a 29 ropis asus, 800 helyett gigás procival, szintén van rá cfw vonal. szóval ha az ac15 ára 20 alá esik, akkor azért megérné vele kísérletezni. ráadásul kille féle tomato van rá.
    igaz, csak eggyel több lan port van rajta, mint a zsaomin.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák