Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Márton #25583 üzenetére

    Én még nem használok ilyen módszert, de mindenképpen szeretnék majd valami hasonlót kialakítani én is. Párom tekintete a környező falak sötét (fekete, sötétkék, mélybordó stb.) színre festésének hallatán egy szempillantás alatt eltántorított az eredeti elképzelésemtől. :) Szóval igen, én is vékony dróthuzalokat gondoltam a fal síkjához közel kifeszíteni néhány kritikus falfelületre, amire gyűrűzött anyagot szeretnék felfűzni, amit aztán valamilyen kötéllel össze-/be-/fel- meg szét-/el-/lehúzhatok.

    (#25522) gabika1969
    Gabika, sikerült megnézned a szemüveg 2D vetítéshez képesti esetleges színtorzítását?

    (#25590) AVhelper
    Én most megharagudtam a TI-re. :( 5 éve tökéletesen működő 340 órás BenQ DLP projektorom néhány hete új gazdát talált, erre két nap használat után elkezdtek megdögleni rajta a pixelek. Vissza az egész üzlet. Én meg valahányszor bekapcsolom, egyre több pixelt látok beragadni. Senki nem tudja, miért van, de én már azon is törpöltem, hogy talán azért, mert én több éven át plafonról lógatva használtam, az új helyen meg már talpon üzemelt. Létezhet, hogy a gravitáció ilyen változása okozhatja ezt a jelenséget? Most visszatettem a plafonra, de még mindig jönnek a fekete/fehér pixelek. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák