Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devily

    tag

    Sziasztok!

    Kicsit röstellem magam, mert belenéztem az összefoglalóba és nagyon jól meg van szerkesztve. Külön jó pont, hogy föl vannak sorakoztatva az ajánlott típusok. Idő és internet szűkében viszont nincs lehetőségem végignyálazni a kínálatot. Ezért szeretném a segítségeteket kérni. Ajánlanátok nekem valamit?

    Barátnőm névnapjára szeretnék neki adni egy eszközt, mert sokszor szüksége lenne egy adathordozóra.
    Az elmondása alapján "valami nagyobb" kéne. Én ezt 32 GB-ban maximalizálom. Ha 16-os méretűben van a továbbiaknak megfelelő, szerintem azzal is ellesz.
    -Maximális keret: 10-12.000 Ft. Nem törekszem a keret maximális kimerítésére, de ennyit tudok áldozni.
    -Felhasználás módja: egyetemi fájlok, dokumentumok, beadandók, segédanyagok tárolása. Otthoni adatmozgatás. Itt főleg az a lényeg, hogy egy film miatt ne kelljen gépestül kiköltözni a nappaliba, elég ha a pendrive-on átviszi. Általában a mostanában divatos 1,5-2 gigás tömörítésű filmekről van szó. Semmi Blueray, vagy UHD monstrum.
    Eddig nincs is gond. Most jön a "női" tényező :))
    Tulajdonságok:
    -ne legyen kupakos
    -legyen fém házban. (szerencsére annyira nem csaj, hogy a színt is megkösse)

    Ezen paraméterek alapján keresem az igazit! Köszönök minden segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák