Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marbob

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy fotós ismerősöm megkért, hogy keressek neki fotószerkesztésre, Photoshop, videóvágásra. Őszintén szólva én nem tudom milyen programok vannak, azt viszont tudom, hogy elég nagy energia igényűek ezek a programok. Mivel nem vagyok képben sem a laptopokkal sem a grafikai programokkal.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - A közeljövőben
    (2) A gépre szánt összeg forintban? - max 100.000 Forint
    (3) Felhasználás? fotószerkesztés, videóvágás, Photoshop, filmezés, netezés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nem hiszem , hogy játszana rajta.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Erről nem tudok nyilatkozni
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? keveset, főleg otthoni használatra.
    (7) Operációs rendszer? windows operációs rendszer
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 1T vagy több tárhely, szerintem memóriából min. 4gb kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) Hosszú üzemidő
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Lehet használt is garanciával, de lehet új is.

    Előre is köszönöm a válaszaitokat.

    Üdv, Csaba!

  • Marbob

    csendes tag

    válasz tecsu #138742 üzenetére

    Én is ezt mondtam neki, de képtelenség neki megmagyarázni, hogy ha grafikai munkákra meg videóvágásra kell ahhoz kell a kraft. Ehhez pedig mélyebben a zsebébe kell nyúlnia.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Csaba!

Új hozzászólás Aktív témák