Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-Clone

    aktív tag

    válasz pzg #126067 üzenetére

    Továbbra sem egy kategóriáról beszélünk. Valóban ide vettem az xps 13-at ami csak 1,28 kg de minden olyan lapos ami kifejezetten hurcibálós HC gamingre van kitalálva, 4 kiló körül indul. Lásd AW vagy G752

    Az MSI középkategóriás gamer notijai pont ugyan azért "könnyűek" mint pl az azus Gl502. Egyszerűen nincs benne anyag. A gép 3/4-e újrahasznosított petpalack, a belső merevítés pedig nem létezik. Recseg ropog az egész ami egy fél millás gépnél elég kiábrándító. Én is nagyon sokáig szemeztem ilyenekkel amíg nem volt lehetőségem jobban megnyomogatni őket.

    Ehhez képest meg egy XPS full alu háza, szénszálas belsőfedlapja, és magnézium ötvözetes merevítése egy más dimenzió.

    El kell dönteni, hogy mi a prior. A nagyobb teljesítmény /bár egyébként az XPS-ben lévő 7700 HQ + 1050 bármilyen hétköznapi dologra is gyakorlatilag overkill / vagy pedig a built minőség.

    Szvsz arra, hogy pl valaki toljon e-sport gameket teljesen felesleges a 1080 + 7700 HQ /ha csak nem tényleg verseny szinten űzi/
    Az meg hogy a GTA V szebben fusson több fps-el.... erősen kérdéses számomra, hogy megér-e ennyi pénzt :D

Új hozzászólás Aktív témák