Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    sziasztok megint,

    a sok böngészés közepette ráakadtam a Dell 7537-re, ami szintén nagyon megtetszett, ez talán a legnyerőbb alternatíva az N550JK mellé. van pro-kontra mindkét helyen, nem tudom eldönteni, hogy melyiket szeressem pár kérdésem lenne, ha nem gond. keresőt néztem, de nem találtam még választ mindenre.

    - a 7537-ben nincs ugye ODD. megoldható esetleg mégis, hogy a HDD mellé(nem helyett!) berakjak SSD-t is? na ezt asszem megtaláltam közben, ha nem megy bele a kettő együtt, akkor mondjuk sajnos felejtős valszeg :(

    - az a fényes touch kijelző nagyon böki a csőröm, sima matt nincs, vagy csak én nem találtam?

    - az i7 4500u-val szerelt Dell-t és az i5-4200h-val szerelt Asus-t nézem. az üzemidő egyértelműen a Dell-nél nyer, és még az is lehet, hogy elég lenne az ereje is nekem. ezen két proci között nagyon nagy az erőkülönbség? a N550JK esetében félek attól, hogy hangos lesz, viszont az üzemidőre és zajra vonatkozó írásokat eddig mind az i7 4700hq verzióról olvastam. vajon az i5 verzió hangban mennyit tud javítani a helyzeten, tud hangtalanul működni, mint a Dell?

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák