Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Pocok256 #53640 üzenetére

    Nagyon aranyos ez a teszt csak éppen arról van szó, hogy multiban mit teljesít és ez éppenséggel offline teszt :P

    Kicsit pörgesd vissza miért írtam ezt ki. Ha már szingliben lefogy az i5 akkor ne legyen már elég egy i3 is, mert tépem magam... Multiból miért nincs teszt? Mert ellenőrizhetetlen a környezet. Aki mást állít az hazudik és/vagy időmilliomos. Ifjabb koromban félprofiként toltam codot, pontosan tudom mi a hányás a témában és mennyi marhasággal lehet csalni, hogy kicsit jobb legyen.

    A nem játszok és nem futtatok játékokat között meg van difi erősen :B Előbbi esetben nem játszok, mert nem érdekel. A másodikban pedig kérem kölcsön a gépet, felrakom a játékot indítom a frapsot és dob egy számot, ami ha nem stimmel a többiekével akkor rikácsolok.
    Tök egyszerű amúgy, rögzíted a beállításokat, indítod a Frapsot és csinálsz egy 100 órás logot kiátlagolva arányosan, mellé felrakva hol és miként mentek a dolgok. Addig marad az ami meg is van mérve és van mögötte papíros doksizás ;)

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák