Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    szevasztok! én még windowsos laptopot kínozok, viszont már nagyon ki vagyok készülve tőle...igazából sosem voltam tökéletesen elégedett, a win8, meg tovább fokozta a negatív véleményem + kissé elegem van hardver téren is, mivel ha jobbacska gépet szeretnél, az majdnem tutibiztosan macbook air vagy pro koppintás...egyszerűen most ez a divat...szóval a kérdésem a következő:

    - a helyemben ti mit vásárolnátok?

    - valamilyen windowsos masinát újra? (van olyan notesz, amitől esetleg megváltozna a negatív véleményem a windowsos masinákról? sosem lehet tudni...és egy haszált macbook áráért jóval erősebb vasat kaphatnék, ráadásul újat...)
    - egy 13-inches használt macbook prót?
    - egy 15-inches használt macbook prót?
    - vagy egy 13-inches használt macbook airt?

    az ebay-en 600-700$-ért láttam jobbacska macbookokat, szóval maximum ennyit is szánnék rá...

    mire szeretnénk használni:...
    - napi 1-2 filmnézés
    - zenehallgatás reggeltől estig...
    - logó, névjegykártya, web tervezés, stb, szóval illustrátor, photoshop, dreamweaver használata, napi szinten
    - játék nem érdekel
    - csatlakozók sem fontosak, 2 usb bőven elég, optikai meghajtó nem fontos
    - a kijelző legyen vagy jobbacska tn-film, vagy ips...(tudom, ritka...)
    - a billentyűzetvilágítás a macbook próban nagyon tetszik, mivel sötétben is sokat dolgozom, viszont nem feltétlenül szükséges...

    örülnék bármilyen ötletnek, véleménynek...csak laptop legyen, jól nézzen ki, legyen szép kijelzője, és ha windowsos, akkor valamilyen komoly érvet mutasson fel a macbookokkal szemben...na és tudjak rendesen dolgozni rajta, szóval a jelenlegi laptopomon esélytelen illustrátor cs6-ot és photoshop-ot egyszerre futtatni...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák