Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Müszi #15952 üzenetére

    Mondjuk az én notebookom, ami egy lenovo g570, 300 napot töltött bekapcsolva eddig amióta emgvettem. (1éve)
    A netbookom 3 éves, 500 bekapcsolt óra és 1000 indítás/leállítás volt eközben!
    Azért ez notebookok esetén extrém igénybevételnek számítanak és lakopogom semmi bajuk. Hűtés midnegyiknél kiváló.
    Ezek a mai notik már nem hullanak annyira mint 3-4 éve, akkor még nagyon sok hulladék volt a piacon, még a jó öreg SIS chipsettel. Nyilván ehhez hozzátartozik az is, hogy én nem hurcolászom egyiket se, az asztalon pihen midnegyik és megy:)
    Fogyaztás tekintetében laikus vagyok, igazából midnegyikőtök jól érvel, ha arra emgnyugtató választ kapnék, hogy a linkelt energiatakarékos proci valóban nem eszik többet mint egy mobil i3/i5, akkor megnyugodnék:)
    Max tdp midnegyiknél 35 W, a memórián és az ssd-n kivül továbbra se lenne a gépben más, szóval közel annyit kellene fogyasztania egy eneriatakarékos monitorral mint egy notebooknak.
    Egyébként az asztali felé azért is mennék, mert nagyobb monitort szeretnék, igaz noteiban is van 17"-os, de ha lenne rá keret, akkor egy dell 22"-os ips-t beválalnék, azért az más élmény mint a noti 15":)

Új hozzászólás Aktív témák