Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagylalt

    senior tag

    Sziasztok!

    (1) Lehetőleg minél előbb megvásárolnám.
    (2) 100eFt-ra gondoltam (persze ez rugalmas lenne: +/- 20-30eFt).
    (3) Irodai programok és programozás legfőképp, játék*.
    (4) Kizárólag World of Tanks; a kijelző natív felbontásán olyan részletességgel, ahol nem túl gyakran ugrik be 25-30 FPS alá.
    (5) 14 col lenne az ideális számomra, alá semmiképpen nem mennék, nagyobbra talán (pl. 15,6"), de csak ha nagyságrendekkel jobbat kapok hasonló áron. Felbontás minimum 1366x768. Tükröződésmentes és jó fényereje legyen (lehetőleg egy viselhető minőségű kijelzővel).
    (6) Hetente többször, ezért szeretnék 14 col körüli gépet.
    (7) Nem kell operációs rendszer.
    (8) Teljesen mindegy, hogy milyen (HDD/SSD), mert hamarosan úgyis valami értelmesebb SSD fog benne landolni, ideiglenesen nem szeretnék felárat fizetni egy gagyibb, olcsóbb SSD-ért. Tárhelyügyileg 120GB alá azért lehetőleg ne menjünk le.
    (9) Valamilyen VGA (HDMI/DP/SUB) kimenet legyen rajta, min. 1db USB 3.0 port, min. 3db USB port, viszonylag jó akkumulátor, csendesebb, hatékonyabb hűtés.
    (10) Használt üzleti gépet szeretnék.

    * Jelenleg egy Dell Latitude E6410 (i5-520M, 8GB RAM, 1280×800, Intel Graphics Media Accelerator HD) típusú laptopot használok. Majdnem elégedett vagyok vele, azonban néha-néha szeretnék a WoT-ozni, amihez sajnos kevés ez az IGP. Néztem több gépet is és már ilyen árban már HD 4000 grafikus gyorsítóval kapok egész kis korrekt gépeket. A kérdésem az lenne, hogy megfelelne-e számomra?

    Ezeket néztem:
    - HP Elitebook 8470P
    - Lenovo Thinkpad T430
    - Dell Latitude E5430
    - HP EliteBook 8570P
    - Lenovo Thinkpad L440

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák