Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    Sziasztok!
    Ismét kérdeznék, most még inkább bizonytalan vagyok. Múltkor elhoztam a 8460p lapost amit kinéztem, tökéletes vétel (mint a korábbi is az volt onnan).
    Most egy másik ismerősöm keres filmnézős, netezős gépet rohadt kis pénzért!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Néhány napon belül ( akár azonnal)
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 50k
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Filmezés, YT videó, netezés, semmi más!
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nincs játék
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Felbontás nem számít, viszont örülne a leendő tulaj, ha nagyobb lenne a kijelző
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Németországba jár dolgozni, ott használná. Munka utáni filmnézéshez, netezéshez. Utazás közben nem használja!
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Nem lényeg, de ha van win7 az jó pont
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Nem kell nagy tárhely, RAM annyi legyen, hogy ne döcögjön a OS.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Magyar billentyűzet
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Csak is használt ( kifogástalan működés) a szerény keret miatt!

    Nem fixáltam le vele, de +10k még sztem simán belefér. Egy kinézett lapos! Ezt az üzletet ismerem, de hardveraprón is fellelni több olcsóbb darabot, sőt nagyobb kijelzővel is látni. Ha valóban nem használja másra csak a fentiekre érdemes esetleg nem üzleti kategóriában körülnézni ( azért ne essen szét pár hónap alatt)?

    Köszönöm a segítséget!

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák