Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HaKo

    aktív tag

    Sziasztok!
    Max 250k-ig nézegetek gépeket. Még csak informálódok, de eddig 2 lehetőséget találtam.
    Egyik: Dell Vostro 3300 Geforce 310-el és i5-el kb 250k
    Másik: Acer 3820tg ati6550-el és i5-el 3 év garanciakiterjesztéssel, ez is kb 250k.

    A legfőbb elvárásom a 13,3", külső monitorral fogom használni, de azért cipelem is ezért kell kicsi. :) A másik pedig a kihozható legjobb teljesítmény és minőség. Játék nem alapfeltétel ezért használat szempontjából megfelel a gf310, a 6550 pedig főleg. :D Inkább gépészeti 3D programhoz meg ilyesmikhez kell, de ezekhez sem kell profi szinten. Ezért is nem kell Quadro. Ja és 3 év garancia is fontos. :)

    Szóval ezt a 2 laptopot néztem ki. Tud ezekről valaki valamilyen tapasztalatokat mondani? Melegedés, anyaghasználat, zaj, összeszerelés minősége, meg úgy általában melyiket ajánlanátok? Valamelyik nagyobb notebook boltban van rá esély, hogy megnézhetőek? Nem tudom melyik üzletnek lehet a legnagyobb kiállító terme. :)
    Esetleg más javaslatok is érdekelnének 13,3"-ig ha van. :)

  • HaKo

    aktív tag

    Köszi a válaszokat!
    Tudom igazából, hogy 2 különböző típusú gép, de a Dell valahogy nagyon összerakottnak tűnik. Viszont nem tudom megér ennyi kompromisszumot, azért a 6550 nagyságrendekkel jobb a 310-nél. Ahogy olvastam a 310 elég gyengécske... :( Meg az is olvastam, hogy jobban melegszik meg hangosabb is mint az acer...
    5820tg-t én is szemrevételeztem már, jól összerakottnak tűnik.
    Hát még mindig nem tudom, lehet várok kicsit még, nézelődök, hátha jön valami új típus is. :)

    Szerintem a gf310-es gépek felejtősek... árukhoz képest gyenge az a videokártya... :(

    [ Szerkesztve ]

  • HaKo

    aktív tag

    válasz t-bali3 #4119 üzenetére

    Köszi az infót! Eddig a 3810tg a befutó, de még kivárok, hátha olcsóbb lesz kicsit, vagy jön valami más. Sajna mást nem találtam a 13,3"-os kategóriában ami megfelelő lenne.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák