Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • inkubator

    tag

    Üdv! Ajánlanátok egy ismerősömnek csajnak kellene laptop 15" vagy 14" colos filmnézésre és internetes letöltésekre. Tapasztalataim alapján a régi vágású HP Compaq-ok nagyon jók, barátnőmnek 6910p-je van, de anyaghasználatban agyonveri a Pavilionomat. Az tetszik benne hogy fémházas és baromi jó a hűtése, szinte nem is hallatszódik, meg rohadt erős az anyaga, tanáraim építkezésre is hordják. Szóval hasonló erős és jó gépet ajánljatok, vagy ha tudtok olyan boltot, webshopot ahol még árulják ezeket a régi gépeket, vagy új belsővel de ezzel a régi külsővel akkor azt is írjátok meg. Olyan 130 alatt keresnék! Barátnőmnek is 100 volt a 6910p.

    Másik: Soroljátok már fel a hasonló típusokat, azt tudom hogy van "p" és "w" széria de már nem tudom a számozásokat (6xxxp és w, 8xxxp és w) stb.

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Akik most benne vannak a laptop tipusokban segítsetek már, kellene nekem egy olyan gép ami:
    - itt Debrecenben megvásárolható BOLTBÓL
    - DELL, Asus, HP esetleg MSI (acer, Fusi más gagyi márka kizárva)
    - amire kell: családi videók megtekeintése akadásmentesen, nagy tárhely 750 gb minimum és esetleg szerkesztésre.
    Konkrét linkeknek örülnék. Igazából az a baj, hogy nem tudom hogy prociból, memóriából és videokártyából mennyi kell hozzá.
    jah ár az olyan 100-150.000

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

  • inkubator

    tag

    Sziasztok! 160 környékén melyik a jobb?
    - Asus K53SC-SX017D
    - Samsung NP300V5A-S07HU
    Szinte semmi különbséget nem látok közöttük, ezért gondolom a garanciáztatás vagy anyaghasználat lehet a döntő. Márka alapján? Ezek olyan 160.000 kategóriák, ebben az árban tudtok jobbat?

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Aktív témák