Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bdfhz

    aktív tag

    válasz ALI_G #6482 üzenetére

    ALI_G!

    "Az Intel Graphics 4500MHD < Intel GMA HD" -> Igen.
    "Inspiron és vostro között mi a különbség? üzleti (belépő) vs otthoni?" -> Fordítva.

  • Chaser

    titán

    válasz ALI_G #6482 üzenetére

    Inspiron mindig a belépő volt dellnél, nem kell tőle csodát várni de legalább olcsó és 3 év gari szintén adott, jó tudni hogy dellnél további + 2évvel lehet még bővíteni a garanciát. A mostani inspironnal talán az a legnagyobb baj, hogy lakkos bevonatú ami ujjlenyomatgyűjtős, de ez sok HP-nál, asusnál, samsungnál stb-nél megfigyelhető "standard". Ha az n5010-re gondolsz én nemrég vettem, meg vagyok vele elégedve, kijelző megvilágítása lehetne jobb, de pl a touchpad az 100%, ez az első gép aminél nem éreztem hogy kellene egér, na jó, Q3-nál kell ;] A bill is rendben van, hangszórók is nagyon, még filmezni is lehet velük. Az inspiron tipikus DTR gép, arra találták ki hogy asztalon üljön, nagy néha hurcolászásra, a zsanérok se üzleti kategória. A vostro az business és konzumer között van, közelebb a businesshez, a 1015-ösnek ha jól rémlik magnézium váza van, a 3500-ösnek már csak alu és az se teljes.
    Az intel HD 3D-ben sokkal erősebb mint a 4500, kb ati HD 4200 szint. Amellett modernebb, 1080p-s filmeket is gyorsít, igaz azt a 4500hd is tudja.

    Z86: Bezony, először kiveszik a perselyből amit lehet, utána jótékonykodnak.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák