Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • trollreign

    tag

    válasz TeeJay #6090 üzenetére

    Itt vannak a kiterjesztés árai.
    25 ezer a +2 év bővítés, ha jól nézem, az nem kevés.

    Egyrészt erre a stílusra szerintem semmi szükség ezen a fórumon, másrészt ha azt vitatod, hogy melyik jobb, akkor azt kell, hogy mondjam neked, hogy ez abszolút felhasználó kérdése.
    A hozzád hasonló gigabájtharcosoknak, akiknek a teljesítmény a legfontosabb, és - érthető okokból - a legjobb teljesítményt szeretnék kapni a pénzükért, azoknak az Acer jobb.
    Akiknek meg fontos a minőség, az összeszerelés és egy igényesebb, időtállóbb, gép kell annak a kockázata nélkül, hogy egy hiba esetén fél évet várhat a gépére, vagy rosszabb esetben kb. újból kifizetheti a gép árát javításra másfél év múlva, azoknak jobb a Fujitsu.
    Ennyi a lényeg.

  • Chaser

    titán

    válasz TeeJay #6090 üzenetére

    "Bocsika",ha úgy gondolod én nem győzködlek :N

    A köz érdekében - és mert épp a bolt közelében jártam és épp volt benn egy gép amit jóáron is adtak:D- vettem egy n5010-et. Most láttam élőben, pozitívan csalódtam.A belső rész csilli-vili mivolta ellenére nem annyira ujjlenyomatgyűjtő, alu utánzatos lakkozás. Pontosabban gyűjti a lenyomatokat csak nem annyira szembetűnő, a fedlapról ez már nem mondható el.
    Zsanérok: Sajnos többek állításával szemben arra jutottam, van ennél sokkal jobb is, viszont komolyabb gond sincs vele. Vigyázni kell zárás közben hogy középtájon fogjuk a fedelet. Tipikus az a gép amit 90%-ra asztalra terveztek, a maradékban hurcolásra.
    Billentyű:Nem olyan mint egy thinkpad, de semmi vészes. Kisebb benyomódása van középtájékon, de korántsem annyi mint egy acernél, ahol behajlik az egész bill. A gombok halkak, jó vele gépelni.
    Touchpad: Ez nagyon jó :)) A gombjai hangtalanok, ha jól látom multitouchos, b@szott nagy, egérrel még nem is használtam a gépet mióta megvan.
    Ledek:Fehérszínű kijelzőledek vannak rajta, semmi extra, bekapcsológomb is megvilágított.
    A gép nem nyeglik-nyaglik, sztem elég masszív.
    A kijelző szép, éles színek vannak, nagy fényerő. A hangszórókkal sincs gond, bőven jók megnézni egy fiilmet.
    A venti az nem kapcsol le, de nem is hangos, érdekes mert a cpu nem meleg, lehet ennek nem így kellene lennie? :F
    Kb ennyi, P6200, 2GB ram, 320GB hdd konfig, "mars black" színben.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák