Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Drughi #3528 üzenetére

    Persze úgy gondoltam, hogy én majd belerakom:) Anyám nem hülye gyereket szült..annyira:D Dellben az egyik legvonzóbb dolog, hogy korrektül le tudják írni manualban hogy kell szétkapni a gépet. Egy bill. csere komolyabb szaktudást nem igényel, max kis kézügyességet. Vostrokat se kifejezetten ide szánják, azokban pedig van blacklit. A tiedben is, meg sok lattitude-ben.
    Olyan keretet akarsz ami az optika helyére szerelhető? Optika ki, keret be, kb ennyi. Szerelhetőségben igen jó a géped, mondjuk az optika részt nem néztem, de meglepne ha 1-2 csavarnál több fogná.

    fazr: Vostroknál panaszkodtak páran a hangra, lehet valamit elcseszerintettek a tervezésnél, nekem se tetszik hogy melegedősebb, bár nem vészes, a hangját még nem hallottam.
    64GB SSD-vel el lehet lenni, én vettem egy kingstont, igaz az melegedősebb mint utólag megtudtam. 60GB-ot látott, abból fenntartottam neki 10-et, így maradt 50. Egy a lényeg, a hibernálást ki kell kapcsolni, lefelezi a W7 méretét egyből ;] Én 32 bitesel próbáltam, az telepítés után 10GB volt, hibernálás kilövése után 5. 64 bites is megáll így 8-10GB-nál. Marad a progiknak is hely. Igen korrekt ára van ennek a szériának br 30-32k, és nagyon gyors:) Az ssd topikban megtalálod a tesztjeimet ha érdekel.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák