Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz AXisBOLD #14935 üzenetére

    Hát igen csak a '100ezer' és a 'megbízhat'ó és 'új' hármas szókombináció tényleg nem fér össze, ahogy azt fentebb is írták. :( De ha mindenképpen 100ezer a plafon és új gép kell akkor Toshiba C660 vagy HP 625. Talán ha még 4ezer belefér akkor a gyorsabb C660(VGAban sokkal gyorsabb, de prociban is jobb). Egyik sem egy életbiztosítás, de ebben a kategóriában még vállalható. MSI, PackardBell, eMachine kerülendő, de ennek a szegmensnek a nagy részét ez a 3 tölti ki.
    3év garis Fuji A530 lenne a legtutibb, volt is 106-108ezerért iponon de ahogy nézem elfogyott és ez már 8ezerrel a keret fölött van. De az biztos, hogy jobb gép a Toshiba és HP fent linkelt modelljeinél. :K

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz AXisBOLD #14935 üzenetére

    Tanácsot kértél. Kaptál egy olyan embertől, aki lassan 7 éve használ laptopokat. Kb 5-6 laptop ment keresztül rajtam. Ez idő alatt nagyon sokat olvastam fórumokat. Sok ismerősömnek ezen az 5-6 laptopon kívül én ajánlottam nekik, vagy én magam mentem el nekik megvenni. Azok közül talán 1-2 volt új. Akiknek ajánlottam vagy vásároltam, mind elégedettséggel használják a lapijaikat. Összesen kb. 20 lapival kerülhettem kapcsolatba közvetlenül és még ennyiszer halottam közvetett infókat lapikról közeli ismerősöktől. Ezen információ halmazból mondtam el a konzekvenciámat. Ha ennek ellenére a saját fejed után mész, akkor miért kérsz tanácsot? :R

    Jevons paradox

Aktív témák