Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • RobinHD

    tag

    válasz Yeap11 #14306 üzenetére

    Én is az Acer-ekről annyit hallottam több tesztben is, h a hűtés nem a legjobb, ergo, hamarabb tönkre mennek, de h mi igaz ebből? azt csak azt tudja aki használ Acer :)) de sokan úgy ajánlgatnak notebook márkákat, h soha nem is használták, vagy csak kipróbálták, engem is fejúgott itt pár elfogult márkafan :D
    De am a Dell az egyik legjobb márka, de én is csak hallottam róla :)

    Privátra illik válaszolni! :)

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz Yeap11 #14306 üzenetére

    Ebből semmi nem igaz. Az 5830 aksija kiemelkedő, hiszen aksi üzemidőre tervezett széria. Notebookchecken meg meg lehet nézni mennyire hűvös gép. Még mindig ott a javaslatomban a HP, a Samu meg az Acer. Több alternatíva is van, nem szeretek csak egy gépet ajánlani. Vagy ha össze tudod szedni rá akkor Lenovo Y570 lenne a legjobb ennyiért. Az a Dell mint láthatod hagy kivánni valót maga után... Nem ajánlatos, a fenti 3-4 ajánlott gépből bármelyik jobb.

    robin18: Hallottad, hogy az acer hűtése gyenge meg hallottad, hogy a Dell a legjobb márka. Akkor ki is általánosít? :DDD Magadnak mondasz ellent. (#14312) kommentedről meg annyit, hogy aki egy gépet ajánl az A:új 1 ajánlást benyögő ember akire nem érdemes hallgatni B:akkora az igények listája, hogy leszűkül 1 gépre a téma, vagy annyira szűk a keret C: minden más esetben a napi rendszerességgel benéző ajánlgatók több alternatívát is linkelnek. Ellenben veled aki az RF511et nyomatja. Senki nem fújjog le ha felhozol egy másik gépet, csak akik itt napi rendszerességgel ajánlanak notikat tudják melyik szegmensben mely gépek a legjobbak. Aztán mikor huszadjára is leírom, hogy 150ér 5750G, K53SV, 5820TG, meg Lenovo Y560 és a huszadik nap is visszajön a gyerek a kérdésével, hogy DE ez a ZG Acer nem jobb? Vagy ez a 120ezres MSI? DE ezerszer jobb csak direkt nem mondtuk el nehogy jót vegyél... Falra mászós téma. Ha egyszer elmondja az igényeit, elmondja az árat, felsoroljuk az ennyiért kapható legjobb gépeket akkor minek jön visszakérdezgetni, hogy az az N/M Dell, MSi, ZG meg eMachine meg packardBell nem jobb-e??? Keressen magának aki ennyire nem bízik a tanácsunkban. Amit meg írtál, hogy mindenki maximum egyszer használta és a saját gépét ajánlgatja az sem igaz. Aki itt ajánlgat elolvassa a többi kollega tesztjeit, véleményét, napi rendszerességgel végigolvassa a kommenteket így minden gépről hallott már legalább párszáz véleményt és tapasztalatot és anélkül, hogy használta volna jobban képben lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Aktív témák