Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Hali1975 #19536 üzenetére

    bocs a késői reakcióért, kissé kiment a fejemből, hogy vannak hsz-ek, amiket lekattintottam, de nem ment rájuk válasz. az nem egy nagy sávszél, az ajánlott cuccok bírni fogják, max az aktív kapcsolatok számát kell korlátozni. működik a 2+1TB, külön kötetként, vagy JBOD módban, amit én nem preferálok, mert bár összeolvasztja a tárhelyet, de ha az egyik lemez lehal, akkor buktad az összes adatot.

    (#19534) g4besz: ez a DLNA téma mindig egy érdekes kérdéskör, mert a szabvány elég rugalmas teret enged az implementációra és ezért változó eredménnyel működik a különböző eszközökön. de ha nem kell a NAS-nak transzkódolnia, csak az adatot szolgáltatjta, akkor bőven jó lesz a DS 216j.

    (#19535) inspector01: TV-k terén sajnos nem nagyon vagyok otthon, a legfiatalabb is 6 éves itthon. ha képes hálózati megosztásból lejátszani média fájlokat, akkor a legjobb, ha nem, akkor lehet bohóckodni DLNA-val, vagy leszedsz egy Plex klienst, a NAS-ra egy Plex szervert és nézed azon át. a szokásos ZyXel NAS326 vagy Synology DS216j az ajánlás.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák