Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz Pgabor79 #8848 üzenetére

    nekem Zyxel van, jól működik, (NSA325), ajánlom.

    (de a qnap és syno tábor szokása ajánlani, zyxelesek és dlinkesek és wd-sek ilyet nem szoktak:)
    Ha csak arra kell amire írtad (otthoni felhasználás) akkor szerintem bármelyik gigabites, gyors processzoros megfelelő lehet a pénztárcádnak megfelelően, amire én a hangsúly helyeztem a vásárlás előtt:
    - proci sebesség
    - memória mennyiség
    - usb3 csatoló külső vinyónak
    - gigabites lan (bár ez már alap szerintem)
    - fordulatszám szabályzós ventillátor
    - WOL funkció
    - időzíthető ki/be kapcsolás
    - transmission (bár ahogy látom amelyikben nincs ilyen, arra lehet utólag telepíteni, de ha készen szereted...)
    - külső nyomógombos archíváló műveletek
    - időzíthető archíváló műveletek
    - ár

    Én ezeket együtt a Zyxel NSA325-ben találtam meg legalacsonyabb áron. A Synology és a Qnap még 1001 egyéb funkciót is tartalmaz 2x árért (többsége free programok összegyűjtve), de még senki nem tudta elmondani ezek közül melyik fontos/hasznos otthoni (NAS és torrent) környezetben. Inogtam egy Qnap felé de az ár győzött. Vedd figyelembe, hogy vinyóval együtt alsó hangon 50-60eFt beruházásról beszélünk az olcsóbbak terén is.

    Box's don't touch!

  • Doky1988

    senior tag

    válasz Pgabor79 #8848 üzenetére

    Nekem is Zyxel van, igaz csak egy lemezes NSA310.. Szinte csak torrentezni hasznalom ffpvel.. Nagyon orulok h Zyxelt vettem, WD My Cloud volt a masik amin gondolkodtam de Zyxel maradt es nagyon nem bantam meg;) Ezen a forumon meg nagyon jo emberek vannak amibe tudnak segitenek, Tonyk meg plane hozza nyugodtan fordulhatsz, nekem is mindenre adott valaszt:)

    [ Szerkesztve ]

    DokY | www.zsolti.hu

Új hozzászólás Aktív témák