Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psg5

    veterán

    válasz Alex91 #17131 üzenetére

    Köszi.
    212p vagy nas520 döntésben:
    - win app elvileg qnap-hoz van, zyxelhez nem találtam utalást.
    - cpu-ban is dupla különbség van ahogy RAM-ban a zyxel javára?
    - külföldi fórumokon már olvasgatok 520-ról, de még nagyon nincs tapasztalat továbbra sem, de a 325 v2 meg nem gondolnám hogy annyival jobb a qnap-tól akár hardveresen is
    - demo alapján nagyon tetszik qnap felület, igaz zyxel-ből nem láttam még
    - azért nem szaladnék bele olyanba sem, hogy pár hónap és akadozik, meg lassú a hw miatt a nas
    - viszont nem szeretnék (bár imádom a prohardvert) másnaponta a topikban segítséget kérni az elejét leszámítva, hogy mindig valami új parancs, beállítás, változtatás, letöltés kell a nas-hoz
    - Amiket egyszerre kellene igazából kiszolgálni és ez nem tudom mennyire terheli és ehhez a qnap elég-e:
    két tv (ebből egyik saját lejátszó, másik külső lejátszóval) eközben távolról felhőbe képet töltök fel telóról, valamint futnak a torrentek nas-on, a többi eszköz egyidőben nem hiszem hogy hívna le adatokat max az egyik tab ha beállítható, hogy megjelenítse a nas-on lévő fullhd filmeket, de ez gondolom nem működik. (nem tudom dlna vagy samba vagy hasonló táblagépekre van-e egyáltalán)
    - elbizonytalanodtam, hogy kell-e nekem nas, de a felhasználási kör meggyőzött, főleg úgy hogy a PC-t folyamatos járatásban ki kell iktatnom

    F.K.T.

Új hozzászólás Aktív témák