Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz kabar #13131 üzenetére

    Maximálisan egyetértek, nekem ez az egész FFP-s dolog sem tiszta -- a Linux nagyon idegen pálya.

    Egyébként melyik Synologic NAS az, ami párba helyezhető mondjuk az NSA-325V2-vel?

    Köszönettel: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • Tonyk

    veterán

    válasz kabar #13131 üzenetére

    "Akinek nincs vele tapasztalata, és meg kell oldania, akkor a kereső használata után elég sok olvasnivalója lesz, mert történetesen neki mondjuk nem 310-ese vagy 320-asa van hanem annak az s-es vagy másik verziója, "

    Semmi extra nincs vele. Iszonyatosan jó supportja van itt az összes zyxelnek (még az S-eseknek is), szó szerinti step-by-step leírásokra, akár a közösségre gondolok.

    "nem pendrive-ra akarja rakni, hanem ahogyan javalljátok HDD-re, és ha valaki nem ért hozzá, akkor azért az annyira nem egyszerű."

    Hdd-re tenni még egyszerűbb, mint pendrivera :)

    Nyilván akinek nincs ingerenciája, tudása ahhoz hogy ezeket megoldja, az veszi a synology-t és fizeti a keményebb lóvét. ezzel nincs is gond.A gond ott kezdődik, hogy rendszerint ezek a userek fikázzák pl a zyxel-t, hogy így szar meg úgy szar. :F
    Az egyik előnye, hogy patent, készre kapsz sok mindent, viszont fizetsz mint a katonatiszt. A másikban is készre kapsz minden alapfunkciót, nem olyan csicsa a felülete, ha többre vágysz esetleg kell kattintanod párat, vagy jön az ffp + ssh és egy kis kézimunka, de itt már 68x csomag vár amiből válogathatsz (ebben a függőségek is benne vannak persze)

    Abban is biztos vagyok, hogy ezek után én leszek közellenség. ;) Nincs szándékomban flamet kirobbantani!

    (#13132) Gsx-rr

    Parasztvakítás??? Miért?

    Mert a csilli-villi felülettel akarja a usert megfogni. Nekem ez az. Nyilván aki meg erre gerjed, annak meg nem. Ízlésekről meg nyilván felesleges vitatkozni. Mint írtam, lehet hogy 1-2 napig/hétig érdekes. Így nem látom értelmét, hogy borítók között lapozgassak, mint a videótékában. Megnéztem, vagy elrakom vagy az esetek jó részében törlöm megnézés után. Ha elraktam, semmi értelme az előzetesnek, leírásnak, mert pontosan tudom miről szól.
    Erőforrás zabáló: Próbáltam, ezért merem ezt mondani. Kb 50+ körüli filmre, amire ráengedtem 800MB-nyi infót generált. Mi a ráknak? Itt döntöttem el, hogy szép volt jó volt, de megy a kukába. Mi lett volna, ha ráengedem a gyerekek mappájára, ami vagy 200 mesefilm, több száz rajzfilm, sorozat , stb.

    Kíváncsiságképpen ránéztem a minidlna-ra most. (Megy pár torrent is a TM alatt közben), így kaptam ezt az eredményt:

    Az adatbázisa és a log mappája pedig 17MB. Nyilván nincs hozzá lényegében semmi extra, csak az zenék albumjaihoz a borítók, amint persze ő kapirgált össze a netről. De ebből a 17MB-ból a log majd 4 MB.
    Hogy ez erőforrás zabáló-e, annak eldöntését rád bízom. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák