Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz gbors #13117 üzenetére

    +1 én sem szeretem, ha minden csak úgy csára-búra hozzáfér bármihez, ami a NAS-on van, plusz a TV-k gyári lejátszói szerintem alapból kicsit fapadosak, legalábbis én még nem láttam igazán jót. azt is megértem, ha valaki nem akar Smart TV mellett erre is költeni, de én meg arra nem akartam plusz pénzt költeni, vettem buta tv-t a lejátszó mellé.

    olcsó nasból a ZyXelek ajánlottak csak mostanság? szülőknek keresek valami egyszerűbb cuccot, magamtól Synologyt vennék, de nem hiszem, hogy meg tudnák emészteni a DS214 árát lemezekkel együtt, vagy hogy akár kihasználnák. nincsenek nagy igények, fotók redundáns tárolása, némi film és sorozat, egy laptop biztonsági mentése. megnéztem a ZyXel online demo-t, de maradtak bennem kérdések:

    távoli elérésre jól látom, hogy nincs gyári megoldás, mint a Syno-nál, csak a DynDNS és társai?
    a listában szereplő csomagokon kívül milyen lehetőség van egyéb cuccok telepítésére (pl. miniDLNA)? van külső repo, vagy csak parancssorból mókolás?

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Tonyk

    veterán

    válasz gbors #13117 üzenetére

    "no, ez teljesen másképp sült el, mint ahogy szántam. sorry vagyok, no offense meant"

    :) Nem, nem nincs gond :) , csak már zsigerből él bennem az, amit itt a ph-n jónéhány topicban lehet látni, hogy hülye lúzer az, aki nem használ több tízezres médialejtászót.

    "1. discovery alapú (a pont-ponttal szemben), és az esetek 4-5%-ában a kliens nehezen találja meg a szervert"

    Ilyen gondom soha nem volt (és kénytelen vagyok megint megemlíteni, hogy Samsungon). Ilyen szempontból a minidlna megint csak jó választás lehet, mert ő hagyja magán állítani a, hogy milyen időközönként értesítse a hálózatot arról, hogy ő jelen van.

    3. pont az valóban kínzó hiányosság

    (#13118) Viper26

    természetesen!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák