Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz XXArcAngelXX #48922 üzenetére

    Ha én is olyan bigott lennék mint Isual akkor egyszerűen ezt mondanám:
    A Dell monitorok túlárazott LGk. Mert LG panel, túlárazott elektronikával.
    Ráadásul az IPS panelek feketéje borzasztó, rosszabb mint a TN. (mert az IPS kontrasztaránya jobb ugyan de a feketéje szürke.)

    De nem mondom. Van létjogosultsága, elsősorban grafikai munkára. De semmiképp sem játékra sőt filmézésre se a legjobbak, arra jobb a VA panel.
    Játékra pedig az 1 ms response time-os,120hz-es refresh rate-t is tudó, direkt játékra kifejlesztettek.

    Mindenki vegyen figyelembe két dolgot:

    1. A kereskedő mindig a legdrágább cuccot igyekszik rásózni a vásárlóra, egyszerűen azért mert azon van a legnagyobb haszonkulcsa.

    2. Ha valaki megvett valamit a lehető legritkább esetben fogja elismerni hogy nem a lehető legjobb döntést hozta.

    Vagyis csak rápirítani nehéz vmit vkire, utána már nem valószínű hogy ide fog posztolni azzal hogy:

    "Megvettem a Dell-t és a színei élethűek meg a betekintési szöge is tökéletes de én szemből nézem a monitort és főleg játszom rajta ezért a haverom 1 ms-es 120 hz-es monitora nekem is jobb lenne. Ráadásul az is zavar hogy a feketéje is szürkés."

    Szal akinek bejött a Dell, örüljön neki. De ne próbáljon már mindenkit meggyőzni arról hogy annyira jó mindenben hogy nincs alternatívája.

    Pláne az oásisos meg monitorgurus árakon. ;]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák