Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz emiki6 #35935 üzenetére

    Hát nekem pont fordítva van.

    Már az első elgondolásban bejött a képbe a DELL U2412M, csak a DELL-t se értem abból a szempontból ha az egész full matt, miért kellett egészben tükörre csinálni az S2740L-t... még egész pofás ára is van, de ez a csillogó tulajdonsága kiütötte. Aztán ha véletlenül beesik egy 120Hz-es monitor, ne adj' isten IPS panellal akkor tuti hogy benne lesz a szemrongáló PWM. Ha nem lesz PWM nélküli normális panel 27" akkor párhét huzavona után végül beszákolom az U2412-t.

    Ezzel is már mindent csináltam, lemodelleztem gépen, aztán papírra is rajzoltam a 3db monitort hogy miként festene a gyakorlatban. Most a 22"-osat 85cm-ről nézem, ha ugyanoda kerül a bármelyik új monitor akkor adott hogyan változik a képméret. Ha a 0.27-es képpontméretű DELL jön az akár jöhet 75-80cm közelre, és szinte ott lesz méretben mint ha 85-90cm-en lenne a 0.31-es képpontméretű ASUS.

    Továbbá a mostani 1680×1050 felbontásból ASUS esetén lesz 1920×1080 ami sztem már adott esetben szakadni fog, a DELL meg 1920×1200-al még jobban ledarálhatja a VGA-t majd... így szinte biztos a VGA csere is, 120Hz-hez meg eleve adott, annak úgy van értelme hogy szinkron rá, és akkor végig 120FPS...

    Na mind1 ezt most már alaposan körbefogom járni, jó monitort akarok nézni legalább 3évig.
    Aztán ha vannak még infók jöhetnek gazdagon.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák