Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Khadris #126873 üzenetére

    Nagyon kevés információ van a Samsungról , Ami van az jó .
    Dell is nagyon friss modell , de itt már több visszajelzés van róla , de az is nagyon jó .
    Asusról van a legtöbb és ez is nagyon jó .

    En azt javaslom , hogy 1 helyen legyen az Asus , második Dell és ha nem marad más választás akkor Samsung :)

    nrb
    Hű szép kis lista , megpróbálom az alábbiakat visszajelzések alapján feltüntetni . Plusz infoval ellátni .

    S3422DWG modellt mint ha már közeljövőben beszerzésre került volna sor is be is vált . (1000+ felhasználó alapján 5/4.6)

    MAG342CQR (6000+ felhasználó szerint 5/4.6 ) Ami szerintem elég komoly dolog .
    MPG341CQR (600+ felhasználó szerint 5/4.4)

    C34G55TWWR G5 esetében ami engem is meglepet (7000+ felhasználó szerint 5/4.5)

    VG34VQL1B (600+ felhasználó szerint 5/4.5j

    Aoc pedig kérem (2000+ felhasználó szerint 5/4.5

    Fentiek alapján elmondható , hogy egyikkel sem fogsz rosszul járni . Itt csak az a kérdés , melyik tetszik , mi áll hozzad a legközelebb , mik azok a specifikációk , csatlakozók , sync vagy Hz vagy panel típus esetleg garanciális háttér vagy annak ideje. :)
    Ha a listát sikerült leszűkíteni legalább háromra , akkor ha kell jobban kivesézzük .

    Kro
    “képest minél jobb válaszidő és frissítés lenne a cél.”
    Acer KG241QSbiip mondanám akkor és most pont 50,000-Ft [link]
    De jelezném , hogy TN páncélos ha ez elfogadható .

    public NMY
    Szerintem nincs vele semmi baj , nyugodtan válaszd azt . :K

    zümzümm
    Szia ismét :)

    EV2780 Modellre sok panasz van , ha jól értettem , bekapcsolása követően csak szürke homogén képet mutat és ennyi . Ez ugye használhatatlan .

    EV2760 Modell már szuper , ajánlott ahogyan EV2795 modell is.

    Multibit
    Philips .hű oldalára már felkerült [link] :) De ajánlom 27M1N5500ZA modellt is .

    knoxhu
    Kihagyom az Asus-t :)
    LG 27GN850-B
    Acer XV272UP
    Samsung S27AG500NU
    Acer VG270UP

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák