Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaylorXIII

    őstag

    Sziasztok!

    Vásároltam egy Asus VX279H monitort pár napja. Próbálgattam egy ideig de úgy látom az IPS glow jelenséggel én nem tudok megbarátkozni. Csináltam róla képeket amik valamennyire tükrözik a valóságot. Ennél sokkal kevésbé feltűnő meg nem is ilyen színű de valóban átmegy szürkébe a fekete a bal alsó sarokba.


    Azért vettem ezt mert itt a fórumban is rengeteget láttam ajánlani. Lehetséges, hogy csak egy rossz példányt fogtam ki? Ha a smart view módot bekapcsolom akkor alig van glow de akkor meg úgy felhúzza a fényerőt a monitor meg színek is mások lesznek, hogy hú. Ez a mód elvileg a betekintési szögön javít ami igaz is mert így a bal alsó sarokban már nincs vagy csak nagyon kis különbség van. De nem értem miért kéne ezt használnom mikor szemből nézem a monitort és úgy van glow. Talán egy picit feljebb van a szemem mint a monitor közepe. Ez baj lenne? Olvastam, hogy a VA panelnek jobb a feketéje és glow sincs, bár a színek kevésbé jók rajta. De ha nincs glow akkor inkább az. Egy Benq GW2760HM vagy GW2760HS-re gondoltam. Jó lenne szerintetek? Esetleg az lehet amit írtam is már, hogy csak kifogtam egy rossz példányt és csak ki kéne cseréltetnem? Vagy van olyan IPS paneles monitor amit ha kb szemből néz az ember akkor a sarkokban is azt a színt látja mint középen. Vagy olyat nehéz kifogni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák