Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    Az agyam eldobom, sik ideg vagyok :W
    Most vettem egy Samsung E2220 22" -os monitort a Lordban. Hazahoztam (2.perc, gyakorlatilag melletuk lakom), szoval meg nagyon utaztatva se volt, bar ez mellekes.

    A talp felrakasanal mar eleve nehezsegekbe utkoztem, mivel elegge lotyogott a tarto. Gondoltam ha talpara allitom akkor valamennyire stabilabb lesz. Hat baromira nem, elore hatra gyakorlatilag minden nehezseg nelkul ingott. Megemeltem hogy megforditsam, mondom megnezem hatha valamit szarul csinaltam, erre a talpa az asztalon maradt, a monitor a kezemben :Y

    Kep 1
    Kep 2
    Kep 3
    Kep 4
    Kep 5
    Kep 6
    Kep 7

    Gyakorlatilag a monitorban levo muanyag, amibe a talp csuszik, kitort a monitorbol...A legnagyobb problema hogy jobban szemugyre vettem a monitort valamint ezt a reszet, es szerintem 1000% hogy anyaghibas a muanyag, a kepeket ha megnezitek akkor valamennyire latszodik hogy ilyen szurke/feheres foltok/csikok vannak a muanyagban is, valamint hihetetlenul rideg, a csavaroknal ez a muanyag szinte mallik :(((

    Valakinek volt mar hasonlo tapasztalata?
    Szerintetek belekothetnek gariztataskor hogy eltort, es esetleg nem cserelik azonnal ki?

    Esetleg milyen hasonlo kategorias monitort ajanlanatok? Benq 2222HDL-t akartam, de sajna nem volt es ez a Samu volt a masik kiszemelt :S

Új hozzászólás Aktív témák