Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    A múltkor kitaláltam, hogy két monitort fogok használni. Először két darab PB238Q-ban gondolkoztam, később már két darab 16:10-esben gondolkoztam és eljutottam egy pár PB248Q-ig. Végül nem jött össze a pénz. Amúgy sem biztos, hogy bejött volna, hogy nincs előttem egy konkrét monitor. Ritkán használtam volna úgy, hogy lesni kellett volna valamit az egyik monitorról, miközben gépelsz a másikon. Linux alatt pedig amúgy is kurva jól lehet használni a desktopok között váltást, ami így is ezerszer jobb, mint egy alt+tab. A felbontás kicsi lett volna egy, a fenti monitorok közül valamelyikből, így meg akartam alkudni egy P2416D-vel. Szerencsére az Oázis-ban gyorsan lebeszéltek róla a srácok. Hiszen nem olyan nagy az árkülönbség a P2416D és az U2515H között. Meg is néztem a 23.8"-on a WQHD-t. Már csak az apró betűk miatt is elvetettem, így komolyabb megtekintésre sor sem került. Kizárásos alapon maradt az U2515H, amit rohadtul nem bánok. A vékony kávás bevilágítástól amennyire féltem, annyira okozott pozitív csalódást. Sikerült kifognom egy jó darabot. Ráadásul ez a monitor egyszerűen kibaszott szép. :U

    Szóval már megint Dell lett. :) Prémium kalibrálva, nem is rossz fajtából:

    Ismét köszi a türelmet srácok! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák