Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsodaPOK

    senior tag

    válasz n0rbert0 #1186 üzenetére

    Konica 1350E-ről tapasztalat:
    - Mostmár van hozzá normális 64 bites Vistás, Win 7-es driver.

    - Kb. 2 éve vettem. Ez idő alatt a demotonert és egy utángyártottat használtam el (ez most van erőteljest kifogyóban). A demotonerrel nem volt semmi gond, nagyon szépen nyomtatott. Az utángyártott annál rosszabb. Nem tudom pontosan, hogy miért, de az utángyártott tonert beletéve csörög zörög az egész nyomtató. Ezen kívül barom rondán is nyomtat. Az utángyártott elvileg 6K oldalas, de kb annyit vagy kevesebbet bírt, mint az 1500-s demo. Lehet, hogy csak én nyúltam mellé, de nagyon nem jött be ez az utángyártott.

    - Ha a közeledben helyezed el, akkor nyomtatás előtt és után állandóan ki-bekapcsolni kell. Ugyanis a ventillátorának szabályozása úgy néz ki, hogy nyomtatás közbe/után baromira felpörög, majd ha vége a nyomtatásnak, akkor kis idő múlva picit csitul. Viszont még mindig rendkívül hangos és vagy 5-10 perc (nem mértem, de nagyon hosszú idő), mire elmegy készenlétbe. Ilyen hosszú időt én már nem tudok annak betudni, hogy hűteni kell, mert tök mindegy, hogy 1, 50, 100 oldalt nyomtatsz, akkor is ennyi kell várni.

    - Két oldalas nyomtatásnál a lapok megfordítása, visszatétele után nem szereti behúzni a papírt. Most hétvégén pl 3 laponként megállt, majd lapokon kicsit mozgatás, majd folytat. Végén meg összevissza többet is berántott egyszerre.

    - Ha a kimeneti tálcánál a kis műanyag izét teljesen kihúzod, ahogy annak lenni kell, akkor az első oldal pont megakad a műanyag alsó sarkában és elkezdi összetekrni, aminek hála a többi oldal is össze kuszálódik, leesik, stb.

    - Pozitívumként talán annyit lehet írni róla, hogy gyors, relatív olcsó volt és még működik. Eredeti tonert használva lehet más lenne a véleményem, csak abból a 6K oldalas 40ezer...

    Ha már itt vagyunk, HP LaserJet 1102-ről vélemény?

Új hozzászólás Aktív témák