Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz #64791808 #645 üzenetére

    Ha ennek tudatában valaki a Pixmania-tól vásárol tegye azt, de ha gondja van a cuccal és szív, akkor ne vegye zokon, ha nagyonrondán kiröhögik.

    Ez teljesen rendben is van. Főleg a kiröhögik rész. :DDD

    Kedves Cereb, köszi az infó és tapasztalatot.
    Tudnánk még erről eszmefűtatásokat végezni, de tényleg nem itt a helye. Ha nagyon kíváncsi vagyok a részletekre a két boltot illetően, akkor majd megnézem mind kettőnek a topikját, gondolom hogy majd össze számolom az oda írt reklamációkat és amelyiknél kevesebb lesz az lesz a nyerő. :P
    Amúgy mindenkinek van "jól bevált boltja". Az a véleményem, hogy ezt egyre inkább magának kell mindenkinek kialakítania. Én nekem leginkább a Alien-el van jó tapasztalatom, de ettől még nem biztos, hogy másnak nem volt vele baja. Sőt ha hiszed, ha nem személy szerint még a Mistrál-ról is csak jókat tudnék írni (több millió ft-ot hagytam náluk), holott a panaszok fórumot (míg létezett) magasan vezette negatív véleményben. Én viszont többször gariztattam ott cuccot, akár 100e ft-os VGA-t is és mindig mindent szó nélkül kicseréltek (pedig annyian írták, hogy ott mindenbe bele kötnek). Azóta már nem veszem készpénznek mindenki más tapasztalatát. Ha csak a fórumot olvasná az ember, akkor sehol sem lenne szabad válaszolni, mert mindenhol van jogos reklamáló, aki épp arra a boltra faragót rá. Az igásság oda át van. :)

    De mit is irkálok ennyit ide, folytassuk inkább priviben, hamarosan írok neked. Köszi.

    Üdv.
    Alex

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák