Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz epzon #1467 üzenetére

    Hahó! Nem vagyok informatikus, nem értek mindenhez, csak épp nem burokban élek, és hallottam, láttam már az életem alatt pár dolgot, vannak ismerőseim akiktől tudok tapasztalat alapján kialakult véleményt kérni.
    Az elvárás 10Ft-os költség lappal. Mivel ezt a gyári, eredeti Samsung Toner is teljesíti, (nem mellesleg ha annyira tudod, nekem miért is engedett 780 lapot a 700 oldalas demo toner?? ) nem kellene akármi mást beleokoskodni, megvolt a helyes válasz. Mellé Te is mondhatsz bármit, de szembe ne menj ezzel. És leírtam, van még olcsóbb lehetőség amivel nem kötelező élni, lehet a tutira is menni. Addig amíg én nem találok olyan embert, aki az utántöltött tonerekben lévő porra panaszkodik (pedig saccra az ismeretségi körömben havi 5-6 ezer oldalt nyomtatnak így ki és senki se mondott rosszat, pedig amikor én is ilyen nyomtatót kerestem, alaposan végigkérdeztem mindenkit) addig hadd ne feszegessük ezt a részt. Felesleges rémhíreket terjeszteni, tények nélkül bármiféle állítást ideírni. Amit most csinálsz, azt hívják itt trollkodásnak, meg flémkeltésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák