Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #75024 üzenetére

    Köszi!
    Nekem van 12 nm-re egy 2.5-ös Daikin. Ha eléggé lehűlt a szoba, akkor kikapcsol a kültéri és csak forgatja a levegőt.
    Nem az van, hogy a ki-be kapcsolgatás nem előnyös, jobb ha le tud szabályozni megfelelően a klíma?

    #75025Sumi liszi70
    Túlgondolod/gondoljátok.
    Erre már én is gondoltam, hajlamos vagyok rá! :D
    Jó lesz a HR25.
    Én is a Mitsu felé tendálok, de a Daikin még egy picit halkabb, pedig nem is tud annyira leszabályozni mint a mitsu. A daikin 2.5 sensira 1.3 kW-ig szabályoz le, és a minimum hangereje 20dB, a mitsu HR25 0.5kW-ig szabályoz le, és a minimum hangereje 21dB. Tehát jóval nagyobb, 1.3kW teljesítményen is halkabb, mint a mitsu 0.5kw-on. Ezt se értem.... :F

    #75039 TeeJay
    a Daikin esetében van értelme a dry módnak mert ott még alacsonyabb fordulaton tekeri a ventilátor kereket ellenben az elpárologtatót még jobban lehűti hogy a legtöbb párat kivonja a levegőből
    Köszi, akkor +1 érv a Daikin mellett, mert nekem hasznos lenne a párátlanítás funkció, kicsit penészedik a fenti sarokban a fal a két 12m2-es szobában, ahová a klíma menne. A Mitsu HR25-ben nem látok ilyen funkciót. Viszont az meg le tud szabályozni 0.5 kW-ra, szemben a Daikin 1.3 kW-jával. Szóval, fogalmam sincs, melyiket vegyem. :F A szerelőm szerint Syen Muse-t. :D Összesen kb. 200k-val lenne olcsóbb a 3 db klíma (2db 2.5kW és 1 db 3.5kW) mint a mitsu vagy daikin. Adatok és felhasználói vélemények szerint is halkabbak a japánok, úgyhogy nekem megérne ennyivel többet, mert minden helyiségben, ahol klíma lesz, alvás is van! Szóval a csendes működés alapprioritás. Megerősítitek ti is, hogy a japánok érezhetően halkabbak, nem csak adatok szintjén? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák