Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    Régebben vettem vettem egy CM Storm Scout 2-t, az Advanced fajtát, mivel nem sok volt az árkülömbség. Nagy örömömre kapcsolható ventillátorokat kapunk rögtön 2-t is melyek LED-jét ki/be lehet kapcsolni egy gombbal az előlapon. A probléma annyi lenne hogy csak annak a 2 ventillátornak van hely a kapcsolón, én pedíg szeretnék bekötni rögtön 6DB kapcsolható ledes ventillátort + egy neont( ha lehetséges) ugyanerre a kapcsolóra, a Cooler Master forgalmaz valami bővítő szettet vagy inkább érdemes beszerezni egy Corsair Linkes cuccost és szoftveresen vezérelni?

    Esetleg a Corsair AF120 Performance-hez adott színes peremek uv-reaktívak-é?
    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák