Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kingabo

    őstag

    válasz cskamacska #6352 üzenetére

    "Én a Koss Porta Pro-nak adnák egy esélyt."
    Akkor majd valahol kiprobálom, de az ilyen tipusúak nekem kényelmetlenek voltak. :(

    "Az emlegetett Sennheiser fülesek nem igazán utcai használatra készültek. :("
    :(

  • obehun

    csendes tag

    válasz cskamacska #6352 üzenetére

    sőt, ha szombathely elfogadható közelségre fekszik lakóhelyedtől, nálam meg is hallgathatod, hd film-el, játékokkal, zenével..már csak egy g35 öt tesztelj le, és az egészet vesd össze a sennheiserrel...ha főképp/többségében zenehallhatásra használnád és/ vagy fontos a lehető legjobb hangminőség a pénzedért 3-40 ezres sávban sennheiser a javaslatom, ha sokat játszol és/vagy fülessel vagy kénytelen/vagy direkt avval szeretsz filmet nézni, akkor próbáld ki mindkettőt meghallgatni (g35 és razer megalodon, tudomásom szerint a logitech és a razer a két olyan kiegészítő gyártó, akik ebben az ársávban kínálnak sokpont 1 es fejest, logitechtől több kiválló terméket is birtoklok, eddig csalódás nélkül

    3 órája tesztelem, de nagyon tetszik, pedig kipróbálás nélkül szarul is elsülhetett volna, nem vagyok ilyen esztelenül vásárló, biztos elfogult is vagyok kicsit, kb 10 hónapja pillantottam meg a razer oldalán, azonnali szerelem lett :B , kb tíz éve sajnálom a pénzt jó fülesre, hardvervásárláskor mindig volt fontosabb betömni való rés a vason :D mivel mostanában szinte csak este esek gép elé fülestért kiált az eset

Aktív témák