Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz ntomka #45124 üzenetére

    Kérlek, olvasd már el, hogy mit írtam, utalva a fejhallgatókkal kapcsolatos elvárásaimról szóló korábbi hozzászólásaimra, valamint hangsúlyosan kiemelve, hogy számtalan korábbi élményemre is hivatkozok akkor, amikor azt említem, hogy 100ezer alatt számomra a P5 az első olyan fejhallgató, amivel közel fenntartás nélkül tudok zenét hallgatni. Egyetlen értékelő-összehasonlító szót sem írtam a hétvégi, általam hangsúlyosan idézőjelezett "teszten" "részt vett" fejhallgatókról, csak megemlítettem, hogy legutóbb ezen hallgatgatás kapcsán kaptam az eddig megszokott pozitív élményeket a P5-tel kapcsolatban, megintcsak hangsúlyozva, hogy véletlenül sem tesztkörülmények között. Nem véletlen, hogy nem hasonlítottam össze a fejhallgatókat. Csupán a P5-ről írtam, csupán az eddigi különféle lejátszókról kapott élményeim alapján. A hétvégi három további fejhallgatót csak a "miheztartás végett", információközlés céljából említettem meg (mivel nagyjából hasonló árkategóriájúak mint a P5), a fejhallgatókat általánosságban pedig csupán a már ismert filozófiámra való utalás végett emlegettem.
    Eleve, szánt szándékkal kihangsúlyoztam, hogy nem teszteltem a hétvégén, legfeljebb csak "teszteltem". Ezért nem is hasonlítgattam a fejhallgatókat. A "P5 versus fejhallgatók általában" viszonyrendszerben a magam számára levont tanulságokról is hangsúlyoztam, hogy számos korábbi élményre alapulnak, különféle körülmények között szerezve a tapasztalatokat. Ha mindez nem látszott eléggé az eredeti hozzászóásomból, akkor most még egyszer nyomatékosítom. :) Részleteztem, hátha így nem félreérthető.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák