Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Dave™ #38998 üzenetére

    A HD800-nak 0.16mW/0.242Vrms kell a 90dBSPL-hez. Az E10 300 ohmba low gainen 8mW-ot tud. Ez 107dBSPL. Nekem kb. 95dB-re van szükségem max. A 8-as skálán low gainen az E10 a HD800-al nálam 2-3 között állna. Alacsony a kimeneti imp.-je, ami Senn-nél optimális, mert arra terveznek. Továbbá elég ideális terhelés egy erősítőnek.

    Ügyesen bemagoltad a tutiságot a HF-ről te is.
    Ha ilyen okos vagy, akkor remélem, hogy megveszed a Csuanguang AT copy erősítőt, amiről a DAC topikban beszéltél. Ha az 3,3W-ot köhög 32ohmba, ahogy írják egy 2V-os jelről kétlem, hogy a poti alsó 0,000001mm-en túl jutsz a fejeseiddel. De legalább jól meg lesznek erősítve.

    (#38999) Ákos97: Logikus... :)) Mert! Mert! Mert csak!

    [ Szerkesztve ]

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Dave™ #38998 üzenetére

    :D
    Hagyjad már,hiszen nem mérhető,tehát nincs...
    Ezért tisztelem bkercsot, hogy mérnoki szemléletű ember, és mégis hallgat a fülére.
    Épeszű, hifiben tapasztaltabb ember elfogadó. Másképp hallunk, másra figyelünk.

    Bkercso: egyébként mérnök is vagy? Keresztkérdés: ha valaminek tudod,h rossz a mérési adata, de fülednek tetszik, bennehagyod?

    Mérnök létemre, amikor opát kerestem, egy darab adatlapot nem néztem meg. Egyébként úgy tudom,h a naim cuccok mérhetően sz*rok. De sosem hallottam senki szájából, hogy de bénán szólnak...

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Aktív témák