Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • addikt

    válasz Bodz #36684 üzenetére

    A hd555-öt akár 5-6 órán keresztül viseltem, minden gond nélkül. Ha nem szólt rajta semmi sokszor volt olyan, hogy oda kellett nyúljak a fejemhez, mert hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy rajtam van-e vagy sem, de mégis tök stabilan ült. Ezt imádtam. Ha becsuktam a szemem olyan volt, mintha a fejemben szólna a zene...

    Ezzel szemben a pioneer egyáltalán nem stabil, ha csak megmoccintom a fejem elmozdul, szinte nem merek benne oldalra se nézni. De ennek ellenére, valahogy mégis nyomja az arccsontomat, a fülemen ül, mert nem öleli teljesen körbe (ezt utálom), egyszóval végig nagyon is tudatában vagyok, hogy rajtam van. Alapból ahogy felteszem úgy ül a fülemen, hogy nem is zár teljesen, ezt minden alkalommal külön el kell igazítani, és mután elmozdul(elég gyakran) újra megismételni...) A párna is kényelmesebb volt számomra a senin. Elsőre sokkoló volt a különbség, most egy 45 perc után már valamivel jobb, így csupán zavaróan rossz.:)
    Remélem megszokom valamennyire a következő pár napban, de biztos nem lesz akkora kedvenc, ebből a szempontból mint az előző.
    Ami érdekes, hogy kb 10 perc használat után annyira bemelegszik a fülem, hogy ha leveszem utána is még sok ideig érzem a nyomát, ilyet sem tapasztaltam korábban soha. Előre félek mi lesz nyáron.
    Jah és ha mozgatom, akkor a fejpánt illesztése éles hangon kattan, kicsit mozog is az a rész, nem teljesen stabil, ahogy elvárnám. Ez nem tudom, hogy normális-e egyébként.

    Hogy mondjak egy kis pozitívumot is, a kábel és a csatlakozók jobbak mint a senniben. A kábelfogó és a hordozó zsák is jópofa.

    A hangjával egyelőre elégedett vagyok, nagyjából hozza mindenhol a régi színvonalát. Bővebben majd pár nap múlva, ha bejáratódott. De kb 1 óra használat után ezek tűntek fel.
    - a magasakat nagyon közel hozza, szinte az arcomba tolja és sajnos zavaróan sziszegősen szólnak... ez az egyetlen negatívum eddig, remélem enyhülni fog a napokban, mert ez elég kellemetlen
    - A hd555-tel őszintén szólva nem éreztem túl nagy különbséget a flac és az mp3 között, de itt nagyon kijön és különösen a gyengébben kódolt mp3-ak bántóan gyengén szólnak. Ez a füles szempontjából valószínűleg pozitívum, de engem nem vígasztal, mivel a gyűjteményem nagyon kis része flac még sajnos. :)
    - van egy sötét tónusa, ahogy szól, de ez tetszik :)
    - basszus van elég kis hangerőn is, ez is jó

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Aktív témák