Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Shufny #21212 üzenetére

    Már sírtam másik topikban, hogy én a headfion az iemes körömöt lefutom minden nap és megyek is másfele. Nekem egy 'pain in the ass' a keresője, egyszerűen impotens vagyok hozzá :D.
    Nálam sajnos jelentős agyvízforrást eredményez, amikor a HeadphoneusPremiumSeniorMaximusok is bekérdeznek néha olyan sakálhülyeségeket, hogy lefordulok a székről. Azt akarom mondani, hogy marha nehéz számomra ott hiteles forrást, embert találni, akinek számít számomra, amit leír... és az az igazság nem is nagyon van kedvem ilyeneket keresni a sok ostoba között. A világ összes szegletéből igen sok furcsa embert odasodor azért a szél.
    Elhiszem, hogy nagyon ül az ottani márkák agymosó marketingje a parasztra.

    A 701 színén már látod én is sokat gondolkodtam. Minden téren a lehető legrosszabb választás volt a fehér. Ha egy 500Ft-os fejes fehér az nem izgat, mert azt max. kidobom. Egy megszürkült, kopottas 701, ami minden nap használva van, az viszont kinézetre tuti nem egy 'reference' feeling. Számomra ez nem egy vonzó tulajdonság, hanem egy erősen taszító szempont vásárlás során. Persze lehet 'túl egészséges' az ízlésem ilyen téren, vagy túl konzervatív vagyok. :)

    Szerk: IE8-ra reagálva még. 390$... az 74eFt. Audiopartner: 70000Ft... (?...) Nézzük csak a Gradokat :D.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák