Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Shufny #21210 üzenetére

    Én egy ideje figyelem a K702 árát (tudom, hogy tulajdonképpen egy retekállóbb színű, lecsatolható kábeles 701 - so so nekem is megérné a szín meg a lecsat kábel. kombó még pár ezret ... mondjuk nem a 2x-esét, de +15eFt még nem túl keserű szájízzel bevehető) és május végén még 2 brit kereskedőnél is elérhető volt átszámolva 57~59eFt körül. Akkor kellett volna lecsapni rá... Csak túl sokáig vártam.
    Szóval nemcsak Amcsiban volt ilyen olcsó, csak oda most 'ragadt' át úgy néz ki...
    Thomann-t is monitorozom folyamatosan régóta hátha elkapnék valami nagy salet, de eddig semmi komoly.
    Szerinted ennyire Monster orientált zombik lettek az amerikaiak, hogy a referencia a Beats Studio lenne? Aki minimálisan utánanéz és nem habzó szájjal üti be a bankkártyájának a számát a Monster outlet oldalán, az azért sejtheti, hogy van nála jobb is a világon. Meg azért ott is bejön a headfi a browserban. :D

    Ez az USA-s, 268$-os K702 viszont eléggé kiverte a biztosítékot nálam az itteni árak mellett :D.

    Érdemes még figyelni a supergamer.hu-n most a nagyobb számozású Beyerek sorsát, hátha hoznának még az olcsósított DT990-ből... A honlap szerint az 'eladás leállítva' még jelentheti, hogy lesz későbbiekben...

    Ha megnézed A Sennek sincsenek azért az audiopartner árához képest nagyon elszállva ott... ellenben nézd meg a Gradot ugye az öreg kontinensen.
    Ja, és ők jobban is keresnek elvileg.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák