Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nikk

    senior tag

    válasz schawo #11351 üzenetére

    Jó igen... bocsi a kirohanásért... Mmost is a fejemen van és hallgatom... (imádom a hangját... :D )

    Csak kiborult nálam a bili már megint. Annyit szívtam már gagyi termékekkel, hogy el se tudjátok képzelni.

    Olyan papírstócom van már itthon a hibás termékek gariztatásából adódóan, hogy elképesztő. Rossz belegondolni, hogy megint egy új termék,és megint rohangálhatok a gariztatása miatt... A kábelét már szídták páran azt azért írtam. Persze ezt leszámítva lehet, hogy mások sonkakötözésre is használták és ezért törték el, vagy isten tudja... Állatok vagy mi...

    Az a baj, hogy minden cuccomra annyira vigyázom tényleg, hogy ne legyen baja és megint ez a helyzet. Hiába... Üldöz a sors... Elképesztő, hogy minden második harmadik cuccommal megszívom.

    Remélem nem nyúltam bele valami hamis akármibe...

    Amúgy az, hogy valami mondjuk aluból készül, nem feltétlenül olyan rossz dolog. Pláne, mert alu egy viszonylag könnyű fém és ha már csak egy bizonyos darabját abból építi meg és aköré a műanyag alkatrészeket, akkor már eleve sokkal tartósabb masszívabb lesz. (kevésbé deformálódik, kompozitok előnyben)

    Ezért érzem kicsit cinknek...

    Mindenesetre remélem ez csak valami kezdetleges "megszívtam" dolog és nem lesz vele több probléma... Mindenesetre köszi a nyugtatást... :)

    DIGIC

Aktív témák