Hirdetés

Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz kingabo #6319 üzenetére

    Azt írtad,hogy olyan kell ami nem a füledre fexik igaz?
    Az a gáz,hogy ennek általában hifi fejhallgatók tudnak eleget tenni.
    Viszont sem a Sennheiserekről (PX100/200/60) még nem láttam,hogy bárki azt írná róluk,hogy kényelmetlenek,a Koss-t pedig egyenesen dicsérik,hogy miközben biztosan támaszkodik a fejeden,még nagyon kényelmes is.Itt egy magyar írás a Porta-ról.

    A fentebb felsorolt fejhallgatók közül mindegyik összecsukható,a px60-at kivéve,mert az a nyakadra fexik fel.
    Egyébként a PX100-200-nak is van már ilyen "nyakrafekvős" verziója PMX néven.

    "A 3 16k körüli közül melyik lenne nekem a legjobb a tudásuk szerint?"

    Melyek kerülnek 16k-ba?
    A Koss-t most vesztegetik akciósan a EW-ben 7k-ért,és a PX100-200-hoz is hozzá lehet jutni már 10k alatt.
    Hogy tudás szerint melyik e legjobb,az szubjektív.A Kossnak természetellenesen erős basszusa van,ettől eléggé telt és "meleg" (nem jutott eszembe rá jobb szó) a hangszíne,de nem egyáltalán nem nyomja el a magasakat.
    A PX100-nak pedig természetes a hangja,és precízebb is mint a Kossnak,viszont nem nagyon akar dübörögni.
    A PX200-at én a helyedben elkerülném,mert voltak akiknek nagyon bejött,a többség úgy gondolja,hogy nem éri meg az árát.Erős mélyei vannak,de a magasak eléggé csikorgósak a zárt kialakítás miatt.
    A PMX60-at még nem próbáltam.

    A_ScHuLcZ :
    Minden rosszban van vmi jó :DD

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Aktív témák