Hirdetés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Asszem ma van Karacsony, ugyanis megjott a K242HD.

    Erezni rajta, hogy 0km, nincs bejaratva, picit tompan szol a kozeptartomany. Idovel gondolom jobb lesz. (legalabbis anno a hangfalaimnak kellett nemi ido, mire teljesen megnyiltak)

    De igy sem gyenge :Y

    Iszonyat reszletes hangja van, olyan nuanszokat hallok ki a Deep Purple: Made in Japan-rol, amit eddig soha, pedig jo parszor dongettem mar meg a bejaratott erositon+hangfalakon a szomszedok nagy oromere. (+regi Technics RP-HT300-on is, de azon se magas, se mely)
    Pl. eszrevenni, mikor vesz levegot az enekes, vagy ahogy a dobos eppenhogy csak megsuhintja a bort.

    Ami meg feltunt: joval melyebbre megy le, mint a Jamo E630 hangfalaim.
    Elotte probalkoztam Haggard: Tales of Ithiria-val, enekes barsonyos hangja kb. ugy simogatta a fuleimet, mint koncerten. :Y
    (Koncerten meglepodtem, hogy eloben mennyivel melyebb a horgese, mint itthon hangfalon...)

    Ezutan jon meg a masik klasszikus hangfalteszt albumom, Pink Floyd-tol a Meddle, nagyon kivancsi leszek mit hoz ki a fules az Echoes-bol.

    MP3 monnyon le, ilyen audiovizualis kornyezetszennyezeshez tobbe nem folyamodom, csakis lossless.
    (Probalj Haggard-ot hallgatni 320kbiten. Borzalmasan szar.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák